logo
Nasıl Güvenebilirim

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin sipariş oluştururken veya oluşturduktan sonra en sık sorduğu soruları sizler için cevaplıyoruz.

Takipçi TV şimdiye kadar tek bir şikayet dahi almamıştır. Gönül rahatlığıyla Takipçi TV'den alışveriş yapabilirsiniz.

Hesabınıza ne kadar takipçi satın alacağınıza karar veremediyseniz bizlere whatsapp destek hattımızdan ulaşarak fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Takipçileri çekiliş sistemi ile hesaplarınıza gönderiyoruz. Aktif bir kitle Instagram hesabınızı takibe alıyor.

Evet, satış sonrası da bizlerle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Kesintisiz hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Hayır, kesinlikle sipariş oluştururken sizden şifrenizi talep etmiyoruz. Sizden şifrenizi talep eden firmalardan da uzak durmanızı öneriyoruz.

Evet, Türk çekiliş takipçisi satın aldığınızda gelen hesapların gerçek ve aktif hesap olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz bot takipçi paketlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Girmiş olduğunuz siparişleri otomatik sistemimiz sayesinde anında işleme alıyoruz. Ortalama 10 dakika içerisinde başlıyor ve en kısa sürede siparişiniz tamamlanıyor.

Evet. Takipçi TV hiç bir müşterinin bilgilerini hiç bir zaman 3.taraf kişilerle ile paylaşmaz.

Eğer hesabınızın etkileşimlerini arttırmak istiyorsanız takipçi satın alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal veya ticari satış yaptığınız bir işletmeniz var ise müşterilerin güvenini kazanmak için de takipçi satın almanızı öneririz.

Ucuz takipçi fiyatı piyasanın en altında satılan kitleye denir. Fakat bu kitle hesabınızda kalıcı olmayabilir. Bunun yerine ömür boyu kalıcı takipçi paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Bu durum biraz da Instagram kaynaklı güncellemelerden dolayı olabiliyor. Eğer kalıcı takipçi istiyorsanız düşmeyen takipçi satın al paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Takipçi TV'de yapacağınız her işlemi güvenle yapabilirsiniz. PAYTR ödeme alt yapısı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.